Telefon

+38 063 468 0140

WhatsApp & Viber

+38 063 468 0140

E-Mail

ukrainetime50@gmail.com

Ofis

Kharkiv, Mironositskaya 92

Hakkımızda

Lise eğitimini tamamlayan, yüksek öğretime devam etmek isteyen öğrencilerimiz için iki seçenek vardır. Devlet üniversiteleri ve özel (Vakıf) Üniversiteleri. Üçüncü seçenek ise, son yıllarda yıldızı parlayan yurt dışında eğitimdir. Ülkemizde yurt dışı eğitim ile ilgili bir standart olmadığı için hali hazırdaki bir çok danışmanlık firması öğrencilerden sınırlı bir hizmet karşılığı yüklüce ücret talep etmekte.

Alınan yüksek ücret karşılığında verilmesi gereken hizmet tam verilemediği için her yıl yüzlerce öğrenci mağdur olmakta. Yurt dışında Üniversite Eğitimi almak isteyen öğrenci, tercih ettiği ülke ve üniversite ile ilgili tam ve doğru bilgilendirilemediği için ayrıca mağdur edilmekte.

Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı, her yönüyle bilgiye dayalı, tam donanımlı, profesyonel bir organizasyon gerektirir.

Özetlemeye çalıştığımız bu ve daha nice sorunlar göz önüne alındığında, neden ‘’Ukrayna Eğitim danışmanlığı’’ sorusunun cevabı da ortaya çıkıyor. Hali hazırdaki çoğu danışmalık firmalarının aksine, yapmakla yükümlü olduğu hizmetlerin karşılığında çok daha düşük bir hizmet bedeli ve çok daha profesyonel bir hizmet sunmaktadır.


Misyonumuz

Bütün öğrencilerimizin Üniversitelerimizde almış olduğu eğitim ile temel olarak; öğrenmeyi öğrenmelerini, onların eğitimli, bilgili, becerikli, girişken, kendine güvenen özgüvenleri tam bireyler olarak Türkiye’nin ve ülkelerinin üretken gücünün temel taşları olmaları için çalışıyoruz.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış teknik ve akademik içerikli konularda eğitim veren tecrübeli, uluslararası ödüllü öğretmen, akademisyen kadrolarımız, misyonumuzun temel taşlarıdır.

Öğrencilerimizi, içinde bulunduğumuz çağın imkânlarını kullanarak, bilgiye ulaşabilen ve bilgiyi kullanabilen; tutarlı, kararlı, toplumla barışık bir şekilde milli ve manevi değerlerine hizmet etmeyi kendine amaç edinmiş bireyler olarak yetiştirmek için varız. Bunun için, her alanda en iyi donanıma sahip, uluslararası tanınmış olan üniversitelerimiz ve siz değerli öğrencilerimizin desteği ile hedeflerimize kararlılıkla ilerliyoruz.

En önemlisi; siz değerli öğrencilerimize, dünyanın değişik ülkelerinde, çok kültürlü bir ortamda, en ekonomik şartlarda eğitim hayalinizi gerçekleştirebilme ortamı sunuyoruz. Başarımızın temel taşı budur.

Ailelerin gelir düzeyini göz önünde bulundurarak, öğrencilerimizin en uygun şartlarda Yurt dışında Üniversite Eğitimi alabilmeleri için tavsiyelerde bulunuruz...

Ukraine Schools

Ukrayna Üniversiteleri
Kharkiv, Mironositskaya 92
+38 063 468 0140
ukrainetime50@gmail.com

Neden Ukrayna ?

Ukrayna Üniversitelerinde okumak özellikle son yıllarda tercih edilen seçenekler arasındadır.

Ukrayna Üniversiteleri, Avrupa Birliği Üniversitelerince denk olarak kabul edilmektedir.

Copyright © Ukrayna Eğitim Danışmanlığı